Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słabe podświetlenie wskazówek na desce rozdzielczej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Słabe podświetlenie wskazówek na desce rozdzielczej

    Zamieszczone przez CHRIS3355
    nie ma specyfikacji 504 00, 507 00 a człowiek w serwisie mowil ze to sprawdzaja.
    Po raz kolejny pojawia się teza, że Pan z ASO ma rację i koniec, basta :!:
    Panowie i Panie użytkownicy skodzianek :!: :!: :!: Przeczytajcie zapisy w instrukcji obsługi i książce obsługi :!: :!: :!: Nie dajcie się manipulować :!: :!: :!: Bądzcie świadomymi konsumentami :!: :!: :!:

    Na podstawie takich i innych uległości wobec ASO Skoda, przedstawiciele ASO mają swoich klientów w "głębokim poważaniu" :!: :!: :!: A, że tak jest w większości przypadków to na podstawie doświadczeń własnych i innych osób oraz czytanych tekstów na naszym forum nie trzeba udowadniać :!:


  • #2
    Słabe podświetlenie wskazówek na desce rozdzielczej

    Witam.

    Mam nadzieję że każdy spędza święta w rodzinnym gronie i są wesołe. :wink:
    Zauważyłem dziś wracając z kościoła (wieczorową porą) że chyba mam problem z podświetleniem wskazówek na desce rozdzielczej. Regulator podświetlenia działa prawidłowo, wszędzie diody podświetlają jak należy a wskazówki jakoś nie bardzo.
    Wcześniej całe wskazówki były podświetlane (obrotomierz oraz prędkościomierz) a teraz coś się pogorszyło. Stukałem, pukałem w dechę i nic nie dało (nic na siłę wszystko młotkiem :lol: ). Bezpieczniki raczej też nie ponieważ podświetlenie jest na desce. Ktoś może miał podobny problem :?: Nie chce mi się wierzyć w upalenie dwóch diod od podświetlenia jednocześnie.
    Dołączam zdjęcia jak to wygląda.

    Wesołych :!:
    Załączone pliki
    Renault Laguna HB IphII 2000 1.8 16V 120KM F4P / PB + LPG -> Skoda Octavia Combi I FL ELEGANCE 2002 1.8T 150KM AUM / PB

    Komentarz


    • #3
      Wg mnie jest dobrze gdy miałęm ori podświetlenie zielone też świeciło tak jak u Ciebie i nie narzekałem.Temperatura widzę ta sama co i u mnie czyli u Ciebie też wiosna Wesołych!
      O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
      Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

      Komentarz


      • #4
        Sprawdzałem inne materiały i na filmie widzę że wcześniej miałem wyraźniejsze podświetlenie wskazówek. Nie mam jak filmu wrzucić niestety w celu pokazania. :| Odnośnie temperatury kolego to na lubelszczyźnie jestem aktualnie. :wink: Wesołych. :!:
        Renault Laguna HB IphII 2000 1.8 16V 120KM F4P / PB + LPG -> Skoda Octavia Combi I FL ELEGANCE 2002 1.8T 150KM AUM / PB

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez KAMA_PL
          Sprawdzałem inne materiały i na filmie widzę że wcześniej miałem wyraźniejsze podświetlenie wskazówek. Nie mam jak filmu wrzucić niestety w celu pokazania. :| Odnośnie temperatury kolego to na lubelszczyźnie jestem aktualnie. :wink: Wesołych. :!:
          A nie wyciągałeś i nie dłubałeś nigdy w zegarach?
          Takie słabe podświetlenie wskazówki jest spowodowane najczęściej za słabym dociśnięciem wskazówki do oski silniczka. Z reguły mocniejsze dociśniecie jej do cyferblatu rozwiązuje problem :-)
          I Nowego Roku też :-)
          Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X